Jakość Usług

  .

    Gdy decydują się Państwo na leczenie w jakimkolwiek gabinecie czy palcówce medycznej, bezwzględnym warunkiem musi być jakość i rzetelność usług, wysokie kompetencje oraz pełen profesjonalizm przeprowadzanych zabiegów. Są to kryteria, które przekonują do wyboru takiego miejsca i gwarantują odpowiedni poziom świadczonych usług.
 
    Właśnie takimi kryteriami kierujemy się w naszym postępowaniu. Najwyższe kwalifikacje zawodowe oraz certyfikaty najbardziej uznanych metod terapeutycznych,  poświadczają nasze kompetencje oraz gwarantują profesjonalizm w leczeniu kręgosłupa.

    W terapii pracujemy metodami łagodnymi, bezbolesnymi, sprawdzonymi i przede wszystkim skutecznymi. Nie wykonujemy technik, które nawet w niewielkim stopniu mogą stanowić ryzyko dla pacjenta. W naszym działaniu każdy krok jest przemyślany, a jego efekty dokładnie przewidziane, co daje dużą skuteczność leczenia.


    Nasze postępowanie nad problemem pacjenta nie kończy się w chwili, kiedy opuści on gabinet. Dodatkowo poświęcamy czas na analizę czynników, które mogą powodować dolegliwości. Kontrolujemy i dokumentujemy cały proces leczenia, analizujemy wyniki oraz przebieg terapii, tak by jej efekty miały trwały charakter.
   

    W naszym działaniu kierujemy się koncepcją holistyczną, gdzie jedyną i skuteczną metodą rozwiązywania problemów zdrowotnych jest globalne spojrzenie na organizm i leczenie kompleksowe. Prowadzi to nie tylko do zniwelowania objawów bólowych, ale do trwałej eliminacji przyczyn schorzenia.

       
    W sytuacjach szczególnych, jesteśmy w stałym kontakcie ze specjalistami się z zakresu neurologii, ortopedii, chirurgii, specjalistami chorób wewnętrznych, kardiologii i onkologii.